Lokalna Grupa Działania Powiatu Opatowskiego wraz z Lokalnym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Sandomierzu zapraszają na szkolenie pt. "Realizacja zasad równościowych w ramach funduszy europejskich na lata 2021-2027'', które odbędzie się 28 maja(wtorek) o godz. 10 w siedzibie LGD Powiatu Opatowskiego przy ul. B. Ostrowskiego ps. Cichy 1 w Opatowie. Szkolenie skierowane jest do przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, organizacji pozarządowych oraz przedsiębiorców.

Plakat dot. szkolenia w załączniku.

Plan szkolenia w załączniku.

Zgłoszenia prosimy przesyłać do 27 maja ( poniedziałek) do godziny 15:00 na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie : 15 868 20 87

Szanowni Państwo,
informujemy,  że w dniu 02.05.2024 r. biuro LGD będzie nieczynne.
Zapraszamy od 06.05.2024 r. 

Szanowni Państwo!

Lokalna Grupa Działania Powiatu Opatowskiego wraz ze Świętokrzyskim Ośrodkiem Wsparcia Ekonomii Społecznej serdecznie zapraszają do udziału w spotkaniu animacyjnym, które odbędzie się 06.05.2024r. o godz. 15:30 w siedzibie LGD.

Szczegółowe informacje znajdują się w załączniku.

--> załącznik

Formularz zgłoszeniowy prosimy przesyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 2 maja godz. 12:00!

-->Formularz zgłoszeniowy

Z okazji 20 rocznicy przystąpienia Polski do Unii Europejskiej tworzona jest Mapa atrakcji (w tym: spotkania, festyny, wystawy, konkursy, zawody sportowe, warsztaty i wiele innych) obejmująca wydarzenia w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich w dniach 10-11 maja br., a także wszystkie pozostałe wydarzenia związane z obchodami 20-lecia członkostwa Polski w UE w trakcie całego roku.

Jest to świetna okazja na promocję projektów beneficjentów PROW 2014-2020 oraz PO RYBY 2014-2020. Serdecznie wszystkich zapraszamy do zgłoszenia swoich propozycji i wypełnienia formularza do dnia 26 kwietnia. Szczegółowe informacje dostępne są pod poniższym linkiem:

https://www.swietokrzyskie.pro/dolacz-do-obchodow-20-lecia-polski-w-ue/

Rozpoczął się nabór do IX edycji ogólnopolskiego konkursu kulinarnego dla Kół Gospodyń Wiejskich „Bitwa Regionów” organizowanego przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa, pod patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Zachęcamy do udziału w wydarzeniu. Więcej informacji w załączniku i na stronie https://bitwaregionow.pl